środa, 2 października 2013

Podsumowanie września

 

Podsumowanie września

Tym razem będzie to krótkie podsumowanie – wrzesień okazał się tak udanym miesiącem pod względem ilości książek, które udało mi się przeczytać, że chyba nie ma sensu ich wszystkich jeszcze raz wymieniać. Wspomnę więc tylko o tych, które szczególnie zwróciły moją uwagę. A wiec tradycyjnie: największym okryciem był dla mnie Peter Robinson i jego kryminał „W mogile ciemnej”, który zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Oprócz sporej liczby książek dobrych i bardzo dobrych trafiały się i te słabsze i tak niestety największym rozczarowaniem okazała się powieść „Siedem lat później” Emily Giffin – choć sama w sobie nie taka zła, to moje oczekiwania względem niej były znacznie wyższe.
Ostatnio mam wrażenie, że ilość cykli i serii które jednocześnie czytam trochę wymyka mi się spod kontroli dlatego cieszę się, że we wrześniu udało mi się rozpocząć i zakończyć kryminalno-romansową trylogię pani Novak – „Zaufaj mi”, „Powstrzymaj mnie” i „Dopadnę cię”. Zapoznałam się także z kolejnymi tomami przygód Jacka Reachera z poświęconej mu serii autorstwa Lee Childa – „Czasami warto umrzeć” i „Jutro możesz zniknąć”.
Kolejnym sukcesem jest zapoznanie się w końcu z twórczością tych autorów, których książki niemal od zawsze chciałam przeczytać, a więc John Grisham – „Więzienny prawnik”, Alex Kava – „Śmiertelne napięcie” oraz Vladimir Wolff – „Kryptonim burza”.
Znalazłam nawet czas dla moich ulubionych autorów: Tess Gerritsen – „Osaczona”, Stephen King – „Pokochała Toma Gordona” i Joy Fielding – „Laleczka”.

Na koniec tradycyjnie statystyka:

Książek zrecenzowanych: 23
Średnia ocena miesiąca: 6.08
Średnia wszystkich ocen:  5.64

2 komentarze:

  1. Wow, miesiąc jak najbardziej udany w lektury, a z ocen widzę, że i książki warte grzechu :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, udany miesiąc, czyli dużo wolnego czasu na czytanie... :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...